Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Banner background

#bezpiecznaprzystańGM

  1. HomePage
  2. #bezpiecznaprzystańGM
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo

Polityka bezpieczeństwa

Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Gości i Pracowników jest dla nas najważniejsze. Wdrożyliśmy wiele nowych procedur oraz udogodnień, które pozwalają nam w pełni dostosować się do nowych warunków oraz jeszcze wnikliwiej wsłuchiwać się i reagować na Państwa oczekiwania i potrzeby.

Lokalizacja i infrastruktura

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport to nowoczesny obiekt posiadający szereg udogodnień mających na celu uprzyjemnić Państwa pobyt i uczynić go jak najbardziej bezpiecznym.

Znajdujemy się w spokojnej i niezatłoczonej dzielnicy Hallerowo. Na teren obiektu mają wstęp wyłącznie Goście hotelowi oraz pracownicy Resortu.

Przyjazd i zameldowanie w Hotelu

Przygotowaliśmy stanowiska Clean&Go, dezynfekujemy karty do pokoi przed ich przekazaniem, a recepcja została oddzielona od pozostałej części lobby. 

Przygotowanie pokoju oraz części wspólnych

Oprócz stosowanych specjalistycznych środków dezynfekcji, stosujemy ozonowanie przestrzeni, a wszelkie tekstylia czyścimy ekologicznie przy użyciu pary wodnej o temperaturze 140-170 stopni Celsjusza. Nasz nowoczesny system wentylacji pozwala na uzyskanie bezpiecznego poziomu wymiany powietrza od prawie dwukrotnej do nawet dziesięciokrotnej w przeciągu zaledwie jednej godziny.

Spożywanie posiłków i napojów

Posiłki przygotowują i serwują wyłącznie nasi pracownicy w punktach restauracyjnych oraz w ramach usługi Room Service. Stoliki i krzesła są każdorazowo dezynfekowane po zakończeniu posiłku i zwolnieniu stolika. Produkty zamawiamy wyłącznie u sprawdzonych dostawców, którzy wdrożyli wysoki reżim sanitarny, gwarantując jakość i bezpieczeństwo wykorzystywanych przez nas surowców.

Sport oraz strefa Wellness

Wprowadziliśmy możliwość rezerwacji wizyty w strefie Wellness, a po wyjściu każdego Gościa, użytkowane sprzęty i przestrzenie są dezynfekowane przez personel hotelu. Zajęcia sportowe są realizowane w sali Nautica lub na świeżym powietrzu w małych grupach. Zastosowaliśmy również ograniczenia liczby osób, które jednocześnie mogą przebywać na naszej siłowni oraz w strefie Wellness.

Kids Room oraz animacje dla dzieci

Z troski o najmłodszych gości Hotelu oraz dużą ilość tekstyliów i powierzchni pobudzających sensorykę dzieci, całe pomieszczenie jest raz na dobę szczegółowo ozonowane w wyznaczonych przerwach technicznych. Animacje prowadzone są wyłącznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Instytut SPA

Jednorazowo w każdym z 11 pokoi zabiegowych mogą znajdować się wyłącznie osoby wspólnie podróżujące oraz pracownik Instytutu SPA. System wentylacji pozwala na trzykrotną wymianę powietrza w ciągu godziny w każdym gabinecie. Pracownicy Instytutu, przed rozpoczęciem pracy podlegają szczegółowej kontroli zdrowia i higieny, dezynfekują dłonie przed i po kontakcie z każdym Gościem hotelowym. Każdy gabinet po zabiegu jest dezynfekowany. 

Wymeldowanie oraz wyjazd z Hotelu

Maksymalnie skróciliśmy proces check-out. Rachunek lub fakturę przesyłamy na wskazany adres e-mail. Zachęcamy do płatności kartą płatniczą. Przygotowaliśmy specjalny pojemnik na zdawane karty do pokoi, które potem poddajemy dezynfekcji.

Procedura awaryjna w przypadku zagrożenia COVID-19

Mamy przygotowaną procedurę awaryjną w sytuacji realnego zagrożenia kontaktu z osobą będącą nosicielem wirusa SARS-CoV-2 lub przejawiającej objawy choroby płuc COVID-19. W tym celu przygotowaliśmy specjalny pokój posiadający osobne wejście na klatkę schodową, która nie jest użytkowana przez pozostałych Gości hotelu. 

mobile nav bg
View on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close