Usługi | Gwiazda Morza - Apart Hotel Władysławowo Hallerowo

Usługi dodatkowe

 Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Śniadanie na plaży Śniadanie na plaży

Śniadanie na plaży

Śniadanie na plaży

Śniadanie z najpiękniejszym widokiem. Obfity bufet śniadaniowy, na bieżąco przygotujemy dla Ciebie wybrane danie na ciepło: jajecznicę, jajka sadzone lub omlet. W bufecie znajdują się kiełbaski, lokalne wędliny, nabiał i 3 rodzaje serów, warzywa sezonowe, pieczywo mieszane i masło oraz dżem, miód, nutella, płatki i jogurty, mleko oraz sok jabłkowy i pomarańczowy, woda, kawa, herbata.
Jeśli chcesz zamówić śniadanie prosimy o kontakt z recepcją do godziny 18.00. Na śniadanie zapraszamy do Baru na plaży w godzinach 8.00 - 10.00. W cenie 35,- zł / osoba. tel. 58 760 12 12. Śniadania na plaży wydawane będą do 30.09.2018 r. Od 12.11.2018 r na śniadania zapraszamy do nowej lokalizacji przy ul. Hryniewieckiego 12b w godzinach 08.00 - 10.30. ZAPRASZAMY!!!
Podziemny parking Podziemny parking

Podziemny parking

Podziemny parking

Każdy budynek posiada podziemny parking z windą o łącznej ilości 46 miejsc parkingowych. Parking jest monitorowany
z kontrolą dostępu 24h/dobę w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Świadczenie dodatkowo płatne wg aktualnego cennika.
Łóżeczko dla dziecka Łóżeczko dla dziecka

Łóżeczko dla dziecka

Łóżeczko dla dziecka

Wprowadziliśmy możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego dla dzieci z funkcją bezpiecznego kojca.
Bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację łóżeczek, ich dostępność jest ograniczona. W cenie 25,- zł / doba.
Leżaki plażowe Leżaki plażowe

Leżaki plażowe

Leżaki plażowe

Wprowadziliśmy możliwość wypożyczenia leżaków plażowych.
Dostępność leżaków jest ograniczona. W cenie 20 zł / dzień.
Pralnia Pralnia

Pralnia

Pralnia

Odpowiadając na Państwa potrzeby, w budynku z Recepcją znajduje się ogólnodostępna pralnia z urządzeniem do prania i suszenia garderoby marki Miele Professional.
w cenie 30 zł /2h.
Zwierzęta w hotelu Zwierzęta w hotelu

Zwierzęta w hotelu

Zwierzęta w hotelu

Zdajemy sobie sprawę jak ważnym członkiem rodziny jest ukochany zwierzak, dlatego zdecydowaliśmy się na goszczenie również Waszych futrzanych przyjaciół. Dbając o bezpieczeństwo naszych
Gości, zwracamy się z prośbą o przedstawienie ważnej książeczki zdrowia zwierzaka i okazania jej w dniu zameldowania w recepcji. w cenie 50,- zł / doba.
Usługi concierge Usługi concierge

Usługi concierge

Usługi concierge

Nasz uśmiechnięty personel pomoże Państwu w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji, które umilą Państwa pobyt. W recepcji otrzymają Państwo materiały informacyjne na temat atrakcji Władysławowa oraz okolic.
Współpracujemy z placówkami kulturalnymi oraz firmami odpowiadającymi za rozrywkę sportową i rekreacyjną. Zaaranżujemy dla Państwa dzień pełen wrażeń. Fokarium, Aquapark w Sopocie, w Redzie, Teatr Muzyczny w Gdyni i wiele innych.
Zakupy spożywcze Zakupy spożywcze

Zakupy spożywcze

Zakupy spożywcze

Wyprzedzając potrzeby naszych Gości wprowadziliśmy możliwość zamówienia produktów spożywczych, które zostaną dostarczone bezpośrednio do apartamentu.
Nasi Goście mogą wybrać jeden z trzech pakietów, które przygotowaliśmy. Szczegółowych informacji udzieli Państwu recepcja. tel. 58 760 12 12 Trzy pakiet w cenie 80-140,- zł.

 Usługi dodatkowe

W trosce o najwyższy komfort wypoczynku naszych Gości świadczymy również szereg dodatkowych usług. Aby mogli Państwo skupić się wyłącznie na relaksie proponujemy organizację śniadań i zaopatrywanie apartamentów zakupy spożywcze a także możliwość pozostawienia samochodu na podziemnym parkingu. 

Dla aktywnych Gości przygotowaliśmy udogodnienia w postaci organizacji połowów, pobytów na polu golfowym oraz wypożyczalnię sprzątu plażowego. Potrzebującym ukojenia i relaksu oferujemy propozycję pobytów w SPA. A jeśli zapragną Państwo wyjść na koncert lub do teatru – skorzystajcie z usług naszego Concierge.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij