banner image

Marzysz o pokoju z widokiem na Bałtyk? Interesuje Cię condohotel nad morzem? W Gwieździe Morza możesz zrealizować swoje pragnienia. U nas inwestycje są bezpieczne.

Stabilne i w pełni zabezpieczone finansowo inwestycje condo-hotelowe dobrze radzą sobie mimo trwającej pandemii. Tylko nieliczne, tak jak Gwiazda Morza we Władysławowie, nie renegocjowały umów ze swoimi klientami i na czas wypłacają pełne zyski – zauważa Rzeczpospolita.

– Zwrot z inwestycji ustalony w umowie nie zależy od obłożenia pokoju. Ubiegłoroczny sezon wakacyjny był dla hotelu rekordowy. Od czerwca do września odwiedziło nas 36 tys. gości, a obłożenie to 74 proc. Wygraliśmy m.in. lokalizacją tuż nad morzem, zróżnicowaną ofertą i profilem nastawionym głównie na rodziny i turystę indywidualnego – przekonuje Agnieszka Łuczak, członek zarządu GM Invest, inwestora Gwiazdy Morza Resort Spa & Sport. Szczegóły w artykule w Rzeczpospolitej: https://www.rp.pl/Komercyjne/302259868-Tysiace-pokoi-w-budowie.html.

Condohotel nad samym morzem 

Gotowe nieruchomości premium w Gwiazda Morza Resort Spa & Sport to nie tylko bezpieczeństwo inwestycji, ale przede wszystkim wyjątkowy komfort i luksus w pierwszej linii brzegowej. Władysławowo jest jednym z najbardziej urokliwych kurortów polskiego wybrzeża, który od lat zachwyca turystów. Przestronne apartamenty i pokoje z widokiem na morze pełne wygód mogą być Twoje. Jeśli interesują Cię szczegóły, zapoznaj się z naszą ofertą inwestycji nieruchomości nad Morzem Bałtyckim

Pokoje w czterogwiazdkowym hotelu Gwiazda Morza są urządzone ze smakiem, z wykorzystaniem luksusowych materiałów, dostępne są w dwóch aranżacjach. Posiadają tarasy zapewniające piękny widok, są przestronne i pełne wygód, tak jak cały nasz resort. Luksusowe Spa nad Bałtykiem, doskonałe restauracje, rozbudowana strefa Wellness, bliskość plaży i morza, a także liczne atrakcje, takie jak ścianka wspinaczkowa o wysokości 16 metrów czy basen na dachu - to wszystko czeka w resorcie Gwiazda Morza. 

Sprawdź naszą komercyjną ofertę pokoi i apartamentów!

Pewna inwestycja

Czy warto inwestować w condohotele? Nasi inwestorzy mogą być spokojni o swoje nadmorskie nieruchomości. Jako jedni z nielicznych w kraju nie renegocjowaliśmy warunków, mimo pandemii, co pozwoliło nam po raz kolejny zapewnić klientów, że jesteśmy firmą godną zaufania. Szczegóły można znaleźć w raporcie portalu Inwestycje w Kurortach.  Decydując się na nasz condohotel we Władysławowie, w pierwszej linii brzegowej polskiego wybrzeża, u wrót piaszczystej plaży, nasi inwestorzy wybierają stabilne warunki, luksusowe nieruchomości w 4-gwiazdkowym standardzie oraz wyjątkowe chwile nad Bałtykiem, które na długo zapiszą się w pamięci.