banner image

Gwiazda Morza to nie tylko wypoczynek, ale też doskonale wyposażone centrum biznesowe nad morzem, we Władysławowie, zaledwie 60 km od Gdańska. Komfortowe i w pełni wyposażone sale konferencyjne nad Morzem Bałtyckim, nowoczesne i przestronne wnętrza do organizacji eventów firmowych lub imprez integracyjnych, a także specjalna oferta biznesowa dla firm - to wszystko czeka w Gwieździe Morza

Spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, eventy, czy imprezy integracyjne w hotelu nad morzem? To idealne rozwiązanie, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Nasz hotel ma liczne i wielofunkcyjne rozwiązania, które mogą zaspokoić nawet najbardziej wymagających. 

Przestrzeń konferencyjno-bankietowa

Sale konferencyjne – Triathlon. Nazwa nawiązuje do sportowego wymiaru naszego hotelu. I tak jak w sporcie, salę Triathlon możemy podzielić na 3 odrębne sale konferencyjne: Swim, Bike oraz Run. Przestrzeń jest dowolnie modyfikowalna pod potrzeby klienta, dzięki stelażowi przesuwnych ścian i kilkoma punktami z podłączeniem do ekranu i projektora. Dodatkowo na stanie znajdują się również flipcharty oraz materiały papiernicze.

Triathlon jest również naszą bazową przestrzenią bankietową. Niezależnie od ustawienia, każda z sal posiada przeszkloną ścianę, a tym samym dostęp do naturalnego światła. 

Sala Climb – swoją nazwą nawiązuje do znajdującej się zaraz obok niej 16-metrowej ścianki wspinaczkowej. Samo pomieszczenie to klasyczny board room, mieszczący maksymalnie 12 osób. Idealne miejsce do pracy analitycznej,  wideokonferencji i telekonferencji, ze względu na silne łącze internetowe, znajdujący się tam telewizor, telefon stacjonarny oraz drukarkę.

 

Sala Sail – to wydzielona przestrzeń restauracyjna dla małych i średnich grup. Na wyposażeniu znajduje się również awaryjne komfortowe wyposażenie typu board room, idealne na krótkie spotkania z prezentacją dla małej grupy odbiorców.

 

Sala Nautica – znajdująca się na poziomie -1 hotelu, to klasyczna przestrzeń eventowa. Zaciemniona, bez dostępu do naturalnego światła, ale za to z własnym zapleczem barowym, w sam raz do integracji wieczornej. Posiada również wyposażenie konferencyjne oraz ciekawy układ umożliwiający rozłożenie dedykowanych stref tematycznych.

Możliwości aranżacyjne przestrzeni konferencyjnej

Konferencja czy bankiet w dowolnym ustawieniu od 5 do 200 osób to niewątpliwy atut ponad 500m2 naszej przestrzeni biznesowej w Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie. 

Ciężko wymienić wszystkie funkcjonalności oraz specyfikacje techniczne, które zazwyczaj nas zespół przedstawia indywidualnie do potrzeb i zapytań klientów. Natomiast w ramach przestrzeni istnieje możliwość wstawienia sceny, oświetlenia, czy specjalistycznego nagłośnienia. Sale mają wbudowany system wizualny, projekcyjny oraz audio. Na wyposażeniu posiadamy również parkiet, który można wykorzystać na dowolnej przestrzeni w hotelu. Z pewnością atutem jest wsparcie znajdującego się zaraz obok recepcji oraz pracownika technicznego, który służy pomocą w kwestiach multimedialnych. Nad każdym wydarzeniem biznesowym zawsze czuwa dedykowany opiekun zespołu sprzedaży.

Mocne strony Gwiazdy Morza

Przy wyborze obiektu często klientom biznesowym zależy na konkretnych aspektach. Jedną z naszych cech charakterystycznych jest dostęp do światła dziennego we wszystkich salach konferencyjno-bankietowych.

W zakresie gastronomii, jesteśmy w stanie zapewnić grupie wydzieloną przestrzeń restauracyjną. Oprócz tego mamy osobne połączenie naszej Restauracji H12 z salą eventową, która posiada własne zaplecze barowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić ustronność wydarzenia oraz komfort i swobodę dla jego uczestników, którzy poza konferencją nad morzem chcą zaznać relaksu. 

Kolejnym atutem może być również różnorodność standardów i wielkości pokoi. W sytuacji organizacji wydarzenia pozwala to na optymalne zarządzanie budżetem noclegowym. Przykładem może być ekipa filmowa, gdzie różnicowany jest standard pokoi w zależności, czy jest to obsada w podziale na role pierwszo i drugoplanowe, czy ekipa techniczna w postaci dźwiękowców, operatorów, charakteryzatorów, itd.

W sezonie letnim oferujemy naszym klientom możliwość aranżacji plaży oraz naszego Beach Clubu na potrzeby wydarzeń grupowych. Trzeba przyznać, że możliwość uczestniczenia w wydarzeniu biznesowym, w profesjonalnych warunkach, kiedy uczestników otacza plaża, morze oraz wydmy, a to wszystko przy zachodzie słońca... to naprawdę wyjątkowe doświadczenie.

W ramach sezonowych rozwiązań oferujemy również dwa tarasy na dachu z basenem infinity i Sky Barem. To magiczna przestrzeń eventowa z bezpośrednim widokiem na Bałtyk.
 

Co ciekawe współpracując z nami nie musisz wynajmować firmy eventowej, ponieważ nasza kadra może przeprowadzić liczne zajęcia sportowe, animacyjne, relaksacyjne czy integrujące. Dlatego kontakt klienta z naszym zespołem sprzedaży kończy się zazwyczaj indywidualnym dostosowaniem oferty do potrzeb. Naszym klientom polecamy również przed wizytą studyjną obiektu (tzw. side inspection) odwiedzenie naszego hotelu wirtualnie poprzez spacer 3D.

Mieliśmy okazję gościć wiele znanych i lubianych osobistości, w tym sportowców, aktorów, reżyserów, dziennikarzy. W swoich mediach społecznościowych oficjalnie polecają nas: dziennikarz Filip Chajzer, aktorka Klaudia Halejcio, aktorka Dominika Gwit, blogerka Eliza Wydrych (Fashionelka) czy influencerka Katarzyna Nowak (Katie Novak). 

Team building dla firm

Wykorzystując infrastrukturę sportowo-rekreacyjną naszego hotelu nad morzem, możemy zaproponować zajęcia team buildingowe od 5 do nawet 200 osób.

Do dyspozycji klientów biznesowych celu proponujemy naszą 16-metrową ściankę wspinaczkową, bliskość przestrzeni plażowej i Nadmorskiego Parku Krajobrazowego oraz strefę Wellness z basenem i Saunarium

Oprócz tego posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenersko-animacyjną, dzięki której bez wsparcia firmy eventowej możemy przeprowadzić: zawody sportowe, igrzyska, warsztaty kreatywne, zajęcia z instruktorem z morsowania, jogi, nordic walking, wspinaczki czy spotkania z Sauna Mistrzem, warsztaty relaksacyjne metodą Schultza, warsztaty kulinarne pod okiem naszego Szefa Kuchni, warsztaty makijażu czy zajęcia wodne be board.

W zakresie naszych usług współpracujemy z zaufaną firmą, które proponuje liczne atrakcje wewnątrz jak i na zewnątrz hotelu. Dzięki temu w swojej ofercie możemy zaproponować kasyno, obsługę DJ’a, grę hotelową, grę terenową, bar molekularny czy występ gwiazdy muzycznej.

Oprócz tego mamy kontakt z lokalnymi firmami organizującymi aktywności na wodzie. W związku z tym dla naszych klientów biznesowych jesteśmy w stanie zorganizować masę atrakcji, od wspólnych lekcji windsurfingu dla nawet 50 osób jednocześnie, poprzez wycieczki motorówką, riby, jachty, aż po rejsy kutrem rybackim na połów dorsza.

Do pozostałych atrakcji dla grup w naszej ofercie możemy zaliczyć tor gokartowy, quady, jeepy, Groty Mechowskie, paintball, spływy kajakowe, czy wycieczki rowerowe. Inne atrakcje Władysławowa i okolic polecamy w naszym wcześniejszym wpisie. 

Home office w hotelu

Z myślą o osobach pracujących zdalnie przygotowaliśmy się tak, aby umożliwić naszym klientom indywidualnym i biznesowym połączenie home office z odskocznią od codzienności.

Zapewniamy szybkie, stabilne i silne łącze internetowe w całym obiekcie - w pokojach hotelowych, lobby, przestrzeniach wspólnych, restauracji, kameralnych salkach. Dbamy także o to, aby klienci w razie potrzeby mieli dostęp do podstawowych urządzeń i materiałów biurowych, jak drukarka, skaner czy papier. Możemy również zorganizować wysyłkę pocztową lub kurierską.

W naszej ofercie zapewniamy pyszne śniadania i obiadokolacje oraz kawę, herbatę, napoje i przekąski. Dzięki temu przed i po pracy nasi goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji Gwiazdy: strefy basenów, saunarium, SPA, siłowni, zajęć sportowych, ścianki wspinaczkowej, czy wypożyczalni rowerów.

Ponieważ hotel jest położony na obrzeżach miasta, wokół nasi Goście znajdą doskonałe trasy do spacerów w lesie i brzegiem morza. Home office to niejednokrotnie kontakt z towarzyszącą rodziną. W tym celu zatrudniamy animatorów, mamy Kids Room oraz we współpracy z zaufaną firmą zewnętrzną oferujemy możliwość wynajęcia prywatnej opiekunki. Więcej informacji na temat rozwiązań przygotowanych dla rodzin z dziećmi znajdziesz w innym wpisie.

Doświadczenie w spotkaniach biznesowych i eventach

Dotychczas w ciągu zaledwie dwóch lat zorganizowaliśmy ponad 50 wydarzeń biznesowych. Od małych 10-30 osobowych, po duże eventy skupiające nawet ponad 200 osób. Mieliśmy okazję współpracować z markami branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, FMCG, odzieżowej, usługowej, czy artystycznej i filmowej. 

Podczas jednego z wydarzeń promującego nowy model Nissana, auto było prezentowane bezpośrednio na sali konferencyjnej, na scenie. Innym razem podczas zjazdów marek premium, pojazdy były prezentowane na naszym parkingu zewnętrznym oraz zielonym podjeździe.

Mamy również doświadczenie w organizacji dużych konferencji międzynarodowych i wydarzeniach hybrydowych. Podczas spotkania uczestnicy wydarzenia oraz prowadzący połączyli się zdalnie z pozostałymi uczestnikami w ramach bezpośredniego streamingu i będąc jednocześnie w stałym kontakcie, biorąc czynny udział w spotkaniu. Było to możliwe dzięki zdalnemu połączeniu poprzez nasze bardzo silne i stabilne stałe łącze oraz silne łącze zapasowe.

Na terenie naszego hotelu zrealizowano również wiele szkoleń dla małych, średnich i dużych grup. Dzięki wysokiej jakości zapleczu konferencyjnym, nie było problemu również w przygotowaniu przestrzeni do szkoleń kreatywnych, czy wymagających stałego podłączenia wszystkich uczestników do sieci internetowej.

Co ciekawe, posiadamy również doświadczenie w zakresie przeprowadzania targów. Architektura naszego hotelu pozwala na tworzenie licznych przestrzeni wystawienniczych m.in. w otwartym lobby.

Jedną z ciekawostek i niezwykłych atrakcji biznesowych jest możliwość zorganizowania w naszym Beach Clubie wieczornej kolacji dla grupy ponad 100 osób na plaży.

Gastronomia

Menu dostosowujemy do potrzeb naszych klientów biznesowych. Od posiłków serwowanych, przez bufety, kończąc na autorskim menu Szefa Kuchni. Przerwy kawowe możemy przygotować dla miłośników słodkości, na potrzeby zwolenników zdrowego odżywiania, czy dla wymagających. 

SPA

Ciekawą strefą również dla biznesu jest nasz Instytut SPA. Posiadamy 11 gabinetów, a oferta Instytutu SPA jest na tyle różnorodna, że każdy znajdzie coś dla siebie lub może skorzystać z doradztwa naszych kosmetologów i fizjoterapeutów. Relaks po spotkaniu biznesowym czy konferencji możliwy jest w naszym hotelu nie tylko dzięki położeniu nad morzem, ale również dzięki bogatej ofercie SPA. Istnieje także możliwość zorganizowania zabiegów dla kilku osób jednocześnie. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz czy ciało, relaksujące masaże oraz wyjątkowe rytuały. Dla sportowców, osób przygotowujących się do zawodów czy kolejnego sezonu wydarzeń sportowych przygotowaliśmy również profesjonalny program zabiegów terapeutycznych, niwelujących urazy i kontuzje, by wesprzeć ciało po wysiłku fizycznym i przygotować je do dalszych treningów. 

Wielu z naszych klientów w ramach pobytów biznesowych, rezerwuje również zabiegi dla uczestników swoich spotkań, po godzinach wspólnej pracy w strefie konferencyjnej. Dodatkowo posiadamy wydzieloną część Private SPA, którą można rezerwować na wyłączność i zorganizować wspólne spotkania integracyjne z zabiegami dla grupy nawet 8 osób.
 

Vouchery

Coś co niezmiennie cieszy się u nas popularnością, a od czasu izolacji stanowi świetną formę biznesowego prezentu na odległość to… vouchery. W ramach usług dla biznesu oferujemy możliwość zakupu voucherów na zasadach grupowych, czyli tzw. gift vouchery, czy gift cards. Wielu z naszych klientów biznesowych zdecydowało się na pakiet voucherów pobytowych dla swoich pracowników, kontrahentów, czy klientów. Vouchery kwotowe dają możliwość wykorzystania środków nie tylko na pobyt, ale również usługi, jakie są dostępne na terenie hotelu. Mamy również możliwość indywidualnego zakupu voucherów w formie elektronicznej.

Przestrzeń możliwości 

Przygotujemy idealny event lub konferencję nad morzem - tak, jak chcesz. Będziemy podążać za Twoją wizją, a dzięki niezliczonym możliwościom również podpowiemy, jak zorganizować niezapomnianą imprezę integracyjną nad samym morzem lub na dachu hotelu, wystawę czy biznesowe spotkanie wysokiego szczebla. Gwiazda Morza jest miejscem, które daje mnóstwo możliwości, a doświadczona i pomocna kadra służy pomocą na każdym etapie przygotowań i realizacji. 

Klientów biznesowych oraz grupy zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem sprzedaży, celem przygotowania spersonalizowanej oferty:

+48 58 600 22 04
konferencje@gwiazdamorza.com