banner image

Ostatnie dwa lata zmieniły oblicze spotkań biznesowych online. W naszym życiu królują spotkania na Zoomie, Teamsie czy Google Meetings. A jednak chcielibyśmy, aby drugi plan w postaci naszego życia, mieszkania, najbliższych pozostał jednak owiany tajemnicą. Dlatego wyłączamy kamerki. A gdyby tak wirtualnie przenieść Was do Gwiazdy Morza?

Jesteście u nas zawsze mile widziani, nawet w wersji online, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka zdjęć do pobrania, które pobudzą wyobraźnię odbiorców. Może ktoś usłyszy szum morza, śpiew ptaków, albo zainspiruje się i po dniu pracy wyjdzie na spacer do pobliskiego parku? Mamy taką nadzieję! Zastosuj poniższe zdjęcia do następnej rozmowy Zoom, dodaj do ekranu głównego lub wydrukuj, albo ustaw na telefonie. Nam będzie miło, że możemy być z Tobą, nawet na odległość.

Spacer brzegiem morza

Bezkres Morza Bałtyckiego na koniec dnia, bezchmurne niebo. Wyobraźcie sobie, jak spacerujecie brzegiem, czujecie piasek pod stopami i słyszycie rytm fal rozbijających się o falochrony i pomyślcie, że jeszcze chwila, jeszcze moment, a znów będziecie się u nas relaksować.

Leśna ścieżka

Nie jest tajemnicą, że to co jest jeszcze bliżej nas niż morze, to park. Dźwięk pękających igieł pod nogami, śpiew ptaków i delikatny szum drzew… a to wszystko z dala od zgiełku.

Aż po horyzont

Widok z naszego tarasu na piątym piętrze nie jednemu zapiera dech w piersiach. Łodzie w oddali, dywan z koron drzew i morze…morze gdzie okiem sięgnąć. 

Buszujący w trawie

Kto z Was nigdy nie zerwał dmuchawca i nie patrzył jak jego nasiona unoszą się na wietrze? Dmuchawce są nieodłączną częścią Nadmorskiego Parku obok nas.

W chmurach

Są takie dni, gdzie zamiast patrzeć pod nogi, lepiej spojrzeć w górę, na niego. Czy Wy też, kiedy jeszcze ledwo odrastaliście od ziemi, zamiast chmur widzieliście na niebie smoki, statki, albo inne magiczne wytwory Waszej wyobraźni?

Port rybacki

Uchwycony widok na port. Zapach soli morskiej i świeżo złowionych ryb, w oddali zacumowane łodzie rybackie z przewieszonymi sieciami i latarnia morska, która wskazuje drogę zagubionym. Warto się wybrać na spacer do portu, i to niejeden raz.