banner image

Strrrasznie miło nam zaprosić naszych małych i dużych gości na wspólne świętowanie Halloween! W tym roku Gwiazda Morza przygotowała szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych w związku ze zbliżającym się najstraszniejszym okresem w roku.

Nie stawiamy jednak na grozę i upiorny klimat, ale na dobrą zabawę dla całej rodziny. Przygotowaliśmy specjalny program animacji i zabaw w ostatnim tygodniu października, aby wspólnie poczuć atmosferę Halloween, jednak w przyjaznej atmosferze, bez gęsiej skórki. Jeśli planujecie spędzić Halloween nad morzem, poznajcie koniecznie naszą propozycję!

Przygotowaliśmy animacje dla najmłodszych i ich rodziców, które przypadną do gustu zarówno miłośnikom aktywnego wypoczynku, jak i tym, którzy lubią zabawy kreatywne oraz przebrania. Halloween joga oraz zabawy taneczno-sportowe pozwolą naładować się dobrą energią, a warsztaty robienia dekoracji i ozdób są świetną opcją dla miłośników prac manualnych. Potworne makijaże dla małych i dużych z pewnością zainteresują tych, którzy planują oryginalne przebrania halloweenowe. Nie zapominajmy również o wspólnym “cukierek albo psikus”, czyli poszukiwaniu słodkości! Na maluchy czekają także specjalne seanse kinowe - spokojnie jednak, nasz repertuar jest przemyślany i nie będziemy się bać… no może tylko troszkę. 

Dorosłych gości również zapraszamy do wspólnej zabawy, która pozwoli poczuć niepowtarzalny klimat Halloween. Joga w niecodziennym, nieco upiornym wydaniu to zdecydowanie ciekawe doświadczenie. Na barze czekają również specjalne halloweenowe drinki - Cotton candy oraz Pumpkin sour. Klimat, że strach się bać! 

Oczywiście, wszystkie inne atrakcje Gwiazdy Morza, takie jak strefa Spa, ścianka wspinaczkowa, baseny, strefa saun czy zajęcia sportowe, również dostępne są w halloweenowy weekend. Zapraszamy także z czworonogami, które są mile widziane w naszym resorcie! O pobycie ze zwierzętami w Gwieździe Morza możecie przeczytać tutaj: Kochamy zwierzęta, a także zapoznać się z naszymi poradami: Z psem do hotelu nad morzem? Jak najbardziej!, które pozwolą zaplanować udany wypoczynek z czworonożnymi przyjaciółmi. 

Rodzinne Halloween nad morzem 

Jesienny pobyt nad morzem w okolicy Halloween zdecydowanie nie będzie nudny - zadbaliśmy o to! Moc atrakcji w tym strasznie ciekawym okresie roku jest doskonałym sposobem na odpoczynek dla małych i dużych. Zachęcamy do odwiedzin w Gwieździe Morza! Nasza oferta Jesień nad morzem - pobyt dzieci gratis! to idealne rozwiązanie na strasznie udany wypoczynek!