banner image

Co rusz na rynku pojawiają się kolejne rozwiązania, które w coraz bardziej skuteczny sposób są w stanie zmieniać naszą sylwetkę. Dla odważnych jest oczywiście medycyna estetyczna, z zastosowaniem odpowiednich kwasów, czy nawet zabiegów chirurgicznych. Jednak nie jest to rozwiązanie dla każdego i niejednokrotnie wymaga rekonwalescencji. Tymczasem równie intensywnie rozwija się obszar mniej inwazyjny, a jednak porównywalnie skuteczny w dłuższym ujęciu czasu.

Tym razem ponownie chcielibyśmy poruszyć temat zabiegów z wykorzystaniem masażu Endermology LPG, o którym więcej możecie dowiedzieć się z naszego wcześniejszego wpisu Pomysł na babski wypad? Skorzystaj z pakietów SPA!. Niejednokrotnie mamy wątpliwości, czy chcemy skorzystać z danego rozwiązania, ponieważ nie wiemy, na ile w rzeczywistości jest skuteczne. Wiele z naszych klientek działa na zasadzie poleceń od innych bliskich koleżanek i znajomych. My sami przed wdrożeniem danego zabiegu, w pierwszej kolejności testujemy go na sobie, wśród naszych współpracowników. Nie inaczej było tym razem. Postanowiliśmy sprawdzić na jednej z nas Pakiet zabiegów na ciało Endermologie Alliance LPG w wersji 10 zabiegów, aby udowodnić Wam, że są bezpieczne i skuteczne, jak wszystkie dostępne rozwiązania w naszym Instytucie Spa.

Endermologie Alliance LPG. Co warto wiedzieć?

Zabieg oddziałuje jednocześnie na 3 obszary, które najczęściej wprowadzają nas w kompleksy, czyli cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej i zwiotczenie skóry. Sprzęt, który stosujemy, czyli Alliance daje szybsze efekty. U niektórych pacjentów widoczne są nawet już po trzecim zabiegu. Jednocześnie urządzenie jest bardziej przyjazne dla samego kosmetologa, ponieważ wspiera go w doprecyzowanym ustawieniu parametrów i nacisku na skórę.
Endermologie jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które walczą z cellulitem, mają nadwagę lub nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg jest również pomocy w przypadku osób, które chcą poprawić krążenie czy pozbyć się toksyn z organizmu, a nawet powalczyć z blinami, w tym tymi po cesarskim cięciu. Warto jednak podkreślić, że efekty są czynnikiem indywidualnym, zależnym od uwarunkowań genetycznych, stylu życia, diety oraz aktywności fizycznej.

Case study GM. Co się zmieniło?

Zabieg przeprowadziliśmy na naszej kosmetolog w 10 seriach, średnio dwa razy w tygodniu, bez zmiany w trybie życia i odżywianiu. Głowicę użyliśmy do pracy nad udami oraz pośladkami. Pierwsze efekty były widoczne w połowie tego procesu. Co udało nam się osiągnąć? W efekcie po 10 spotkaniach:

  • Znaczna poprawa jędrności i struktury skóry, którą widać nawet na zdjęciach. Skóra stała się gładsza, udało się wyeliminować pierwsze objawy wiotkości, co widać na pierwszym zdjęciu w okolicach kolan, gdzie tkanka znacznie się podniosła. 
  • Dużemu zmniejszeniu uległa również tzw. pomarańczowa skórka, czyli cellulit, co jest widoczne na drugim i trzecim zdjęciu. 
  • Tkanka wokół ud i pośladków, dzięki masażom została odżywiona poprzez pobudzenie krążenia, skóra nabrała blasku i koloru.
  • To co najbardziej ucieszyło naszą koleżankę to eliminacja nadmiaru opornej tkanki tłuszczowej oraz złogów, dzięki czemu mimo szczupłej sylwetki, obwody wokół ud znacznie się zmniejszyły, co można zauważyć na wszystkich zdjęciach poprzez zwiększenie przestrzeni między górną częścią ud od wewnętrznej strony ud, ale także spłaszczenie dolnej części brzucha. 
  • W wyniku zabiegów wzmocniły się również mięśnie pośladkowe, co spowodowało ich znaczne podniesienie, dzięki czemu pupa naszej koleżanki nabrała ładnego, krągłego kształtu.

Zestawy zabiegów w pakietach SPA GM

Zachęcamy Was do korzystania nie tylko z zabiegów Endermologie, ale także pozostałych pakietów i zabiegów z naszego Menu Spa. Jak sami widzicie, każdy dostępny zabieg w pierwszej kolejności testujemy na sobie, aby mieć pewność co do jego skuteczności. Dzięki temu to co Wam proponujemy jest sprawdzone i bezpieczne, a opowiadając Wam o zabiegu, nie mówimy jak sprzedawcy, ale osoby, które rzeczywiście same miały okazję z nich skorzystać, przetestować na własnej skórze. Niezmiennie zachęcamy Was do korzystania, a w pierwszej kolejności do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy w profesjonalny sposób pomogą dobrać najbezpieczniejsze dla Was rozwiązania.  Wszystkie zabiegi oraz pakiety znajdziecie w naszej zakładce Menu Spa