banner image

W dobie najnowszych trendów prowadzenie firmy bywa nie lada wyzwaniem – napięty grafik, rosnąca konkurencja, konieczność zachowania elastyczności wobec potrzeb zespołu to tylko niektóre z zadań, jakie stoją przed nowoczesnymi biznesmenami. Czy branża hotelarska może stać się partnerem w drodze do wyznaczonego celu? Gwiazda Morza jest doskonałym dowodem, że tak! Nasze wsparcie to jednak nie tylko organizacja integracji dla firm – poznaj 4 obszary naszego działania, w których realizacji może pomóc ci nasz resort!

1. Firmowe integracje w hotelu 

Ten rodzaj spotkań cieszy się niesłabnącą popularnością – i trudno się temu dziwić. Firmowe integracje niosą ze sobą wiele korzyści, stając się ważnym elementem życia zespołuwspierają team building i przekładają się na zaangażowanie w realizację stawianych zespołowi celów.

 Mimo że organizacja imprez firmowych to podstawowa usługa większości hoteli, jednak nie w każdym przypadku będzie ona świadczona na tym samym poziomie. Jej istotnym aspektem jest nie tylko przemyślana organizacja, ale także dobór odpowiednich gier, zabaw lub innych atrakcji, które zapewnią rozrywkę pracownikom. Dlatego tak ważny jest wybór hotelu, który – tak jak Gwiazda Morza – zapewni indywidualne podejście do organizacji wydarzenia. Doświadczenie i profesjonalizm pozwalają nam zadbać o potrzeby twojego zespołu na najwyższym poziomie. Więcej informacji o tym, jak tworzymy udane integracje dla firm znajdziesz TUTAJ. Seanse saunowe, zajęcia na ściance wspinaczkowej i odpoczynek w malowniczych okolicznościach nadmorskiego regionu to tylko niektóre propozycje, jakie możemy zaoferować!

2. W trosce o well-being – workation i benefity pracownicze

Gwiazda Morza to nie tylko innowacyjna przestrzeń służąca różnego rodzaju aktywnościom firmowym – to także zespół doświadczonych specjalistów, który z chęcią wesprze cię zarówno w wewnętrznej integracji zespołu, jak i w budowaniu relacji na linii pracownik-firma. Podpowiemy ci, w jaki sposób możesz umacniać well-being pracowników, korzystając z dostępnych na miejscu atrakcji. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, dzięki czemu mamy do dyspozycji imponujący wybór zajęć, które zmieniają firmowe spotkania nad morzem w niezapomniane i pełne dobrej atmosfery wydarzenia. W takich warunkach o wiele łatwiej jest motywować zespół, kreować nowe plany biznesowe, a także… ładować przysłowiowe baterie po pełnym wyzwań czasie pracy i aktywnie spędzać czas wolny. 

Nasz nadmorski hotel dla firm wpisuje się także w najnowsze trendy związane z workation – łączeniem pracy zdalnej z pobytem w miejscu, które przywodzi na myśl wakacyjny urlop. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wizyta w naszym hotelu wyposażonym w nowoczesną strefę Wellness&SPA, ściankę wspinaczkową i stylową restaurację stała się jednym z benefitów, na jaki będą mogli liczyć członkowie twojego zespołu!

3.Eventy, konferencje i szkolenia na miarę potrzeb

Kolejny obszar, w którym służymy profesjonalnym wsparciem twojej firmie, to różnorodne spotkania biznesowe. W hotelu nad morzem zyskają one niesamowitą oprawę. Szerokie spektrum możliwości pozwala nam na zapewnienie kompleksowej organizacji wszystkich innych wydarzeń związanych z życiem firmy – od kameralnej kolacji z kluczowym partnerem biznesowym po elegancki event firmowy czy szkolenie dużego zespołu. TUTAJ możesz poznać szczegóły naszej oferty biznesowej dla firm.

Wiemy, jak wiele zadań towarzyszy ci w ciągu dnia, dlatego z przyjemnością przejmiemy od ciebie obowiązek organizacji planowanego wydarzenia. Mamy do dyspozycji 500m2 doskonale wyposażonej powierzchni, która zlokalizowana jest tuż nad morzem – taki widok z pewnością zachwyci wszystkich twoich gości. Doświadczony personel, na którego pomoc możesz liczyć na każdym etapie spotkania, dołoży wszelkich starań, aby zaaranżować przestrzeń zgodnie z twoimi potrzebami i dopasować ją do liczby uczestników oraz charakteru organizowanego wydarzenia.

4. Niezapomniane spotkania świąteczne dla firm

Planujesz bożonarodzeniowe spotkanie dla pracowników? To świetny krok, który może okazać się wsparciem zarówno w pogłębianiu relacji zawodowych, jak i umacnianiu pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Sprawdź, jak możemy ci w tym pomóc! Znając twoje potrzeby i liczbę uczestników, zadbamy o to, aby firmowa wigilia, noworoczne spotkanie czy gwiazdkowe życzenia składane członkom zespołu zyskały niepowtarzalną oprawę. Gwiazda Morza to hotel biznesowy, który zadba o każdy detal – od muzyki i zimowych, pełnych świątecznego nastroju atrakcji, po apetyczne menu, którego smaki będziecie mogli odkrywać podczas wyrafinowanej kolacji lub świątecznego śniadania. Firmowa Gwiazdka z Gwiazdą Morza może przybrać charakter wyrafinowanego bankietu lub pełnego humoru i zabaw spotkania – w zakresie jego aranżacji mamy wiele pomysłów, z radością pomożemy Ci wcielić w życie również własne! Chcesz poznać szczegóły, z jakimi wiąże się organizacja świątecznego spotkania w hotelu nad morzem? Znajdziesz je TUTAJ. Voucher na pobyt w Gwieździe Morza będzie także eleganckim pomysłem na prezent dla pracowników lub kontrahentów!

Mając świadomość wielu wyzwań, w obliczu których stoją dziś właściciele firm, dokładamy wszelkich starań, aby z pomysłem i pełnym profesjonalizmem wspierać ich w realizacji codziennych zadań. Firmowe spotkania, integracje zespołu czy konferencje w hotelu nad morzem to kluczowe elementy, jakie mają wpływ zarówno na wizerunek przedsiębiorstwa, jak i relacje między jego pracownikami czy partnerami biznesowymi. Doświadczenie personelu tworzącego nasz hotel biznesowy i dbałość o każdy detal świadczonych usług sprawiają, że bez obaw możesz powierzyć nam ich organizację. Spotkajmy się w Gwieździe Morza!