banner image

Drodzy Goście Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT!

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami niezwykłą informacją o nadchodzącym wydarzeniu, które już niedługo odbędzie się w naszym bliskim sąsiedztwie. StoneMan Triathlon Władysławowo 2023 to nie tylko ekscytujące zawody, ale również doskonała okazja do spędzenia aktywnego czasu w pięknym otoczeniu. Zachęcamy Was do zapoznania się z detalami tego niepowtarzalnego wydarzenia na oficjalnej stronie naszego wydarzenia: https://stoneman.pl/wladyslawowo-2023/

 

Doskonałe położenie Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Jako główny współorganizator StoneMan Triathlon Władysławowo 2023, Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT oferuje nie tylko luksusowy wypoczynek, ale także niepowtarzalną okazję do uczestnictwa w tym prestiżowym wydarzeniu. Nasz hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji, tuż obok trasy wyścigu, co gwarantuje niezapomniane przeżycia dla naszych Gości.

 

Zróżnicowane trasy dla każdego

StoneMan Thristhlon Władysławowo 2023 przyciąga zarówno doświadczonych triathlonistów, jak i początkujących sportowców. Organizatorzy zapewniają trzy różne trasy, które można dostosować do swojego poziomu zaawansowania: StoneMan Full, StoneMan Half oraz StoneMan Sprint. Dzięki temu, niezależnie od Twojego doświadczenia, będziesz mógł wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i czerpać radość z osiągnięcia sportowych celów.

 

Niezapomniane doświadczenia w malowniczej okolicy

StoneMan Triathlon Władysławowo 2023 to nie tylko sportowe wyzwanie, ale również doskonała okazja do podziwiania uroków wybrzeża Bałtyku. Podczas całej trasy będziesz mógł delektować się widokami pięknych plaż i szumem fal. Niezapomniane krajobrazy oraz przyjemny klimat zapewnią Ci niezapomniane doświadczenia podczas tego wydarzenia.

 

Rezerwuj już teraz w Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w StoneMan Triathlon Władysławowo 2023, serdecznie zapraszamy do naszego hotelu Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT. Oferujemy komfortowe pokoje, luksusowe udogodnienia oraz przyjazną obsługę, która zadba o Twój relaks i regenerację po wyczerpujących zawodach. Rezerwuj już teraz, aby zagwarantować sobie wyjątkowe doświadczenie podczas tego niezwykłego wydarzenia, a dla Gości naszego resortu opłaty startowe do 20 czerwca w obniżonej cenie!

 

Zapraszamy do Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT - Twojego idealnego miejsca na pobyt podczas StoneMan Triathlon Władysławowo 2023!

Sprawdź ofertę naszych pokoi i apartamentów!