banner image

Każdy z nas marzy o wypoczynku, ale nie zawsze możliwa jest całkowita ucieczka od rzeczywistości. Czasem gonią nas terminy, czasami nie możemy wziąć urlopu, a bywa i tak, że chcemy po prostu zmienić okoliczności, w których pracujemy. W takich przypadkach doskonałym pomysłem jest hotel home office, czyli praca zdalna z hotelu. W Gwieździe Morza - z widokiem na Bałtyk! 

Rozwiązanie idealne nie tylko w okresie letnim, ale przez cały rok. Polecamy zwłaszcza jako sposób na złotą polską jesień nad morzem, kiedy temperatury są przyjemnie wysokie, a zarazem tłumy znikają z nadmorskich kurortów i można prawdziwie odetchnąć, odpocząć od zgiełku. 

Praca zdalna w hotelu jest rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną mieć komfortowe warunki do spełniania swoich obowiązków zawodowych, ale zarazem cieszyć się urokami nadmorskiego odpoczynku. Morze Bałtyckie jest na wyciągnięcie ręki od razu po pracy, a kojąca bryza wita każdego ranka. Nie wszyscy jednak są gotowi wybrać home office z hotelu nad morzem, nawet mimo szczerych chęci. Niepewność co do warunków pracy czy stabilności łącza internetowego może powstrzymywać przed podjęciem decyzji. Pojawiają się również innego rodzaju wątpliwości. Przybliżmy więc, jak wygląda praca zdalna w Gwieździe Morza. 

Połącz pracę z wypoczynkiem nad Bałtykiem 

Wybierając pracę zdalną w Gwieździe Morza zyskujesz dostęp do komfortowych apartamentów i pokoi wyposażonych w biurko i wygodne krzesło, które zapewnią komfort pracy. Do dyspozycji gości jest szybki i - co ważniejsze - stabilny internet, bez konieczności korzystania z zewnętrznych rozwiązań - wszystko jest w cenie. W razie konieczności, nasi goście wybierający hotel home office mogą skorzystać za naszym pośrednictwem z  drukarki, skanera, papieru. Zorganizujemy także wysyłkę pocztową lub kurierską. Istnieje możliwość rezerwacji sali konferencyjnej, jeśli czeka Was ważne spotkanie bądź potrzebujecie większej przestrzeni. Nie musicie również pracować z pokoju, ponieważ na terenie resortu znajduje się wiele miejsc  wypoczynkowych, które pozwolą na pracę w innych warunkach. 

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.gwiazdamorza.com/hotel-home-office

Przedłuż urlop!

W sezonie letnim popularne jest łączenie pobytu wypoczynkowego wraz z pracą zdalną. Zwłaszcza, kiedy nie możemy pozwolić sobie na wzięcie kilku dodatkowych dni wolnego. Często wybierana opcja w takim przypadku to pobyt weekendowy poprzedzony hotelowym home office np. od czwartku. Dwa dni pracy zdalnej, dwa dni wypoczynku. Oczywiście, konfiguracji tego rozwiązania jest wiele, a każdą z nich w elastyczny sposób można dostosować do swoich potrzeb. Tak, aby cieszyć się najbardziej optymalnym wypoczynkiem, choćby kilkudniowym.

W Gwieździe Morza czeka wiele atrakcji, z których można korzystać także po pracy. Ścianka wspinaczkowa, bary i restauracje, Instytut Spa, bogata strefa Wellness i 4 baseny - możliwości jest wiele! Odkryj możliwości naszego resortu tuż przy plaży we Władysławowie.