banner image

U nas naładujesz baterie - dosłownie i w przenośni! Na terenie naszego resortu znajdziesz kilka ładowarek elektrycznych, dzięki którym naładujesz swój samochód oraz inne sprzęty. Dowiedz się więcej!


W Gwieździe Morza jesteśmy fanami ekologicznych rozwiązań. Dbamy o zrównoważony rozwój i synergię z otaczającym nas środowiskiem lokalnym. Dlatego, aby wspierać rozwiązania dobre dla naszej planety, jesteśmy hotelem przyjaznym dla samochodów elektrycznych oraz innych pojazdów ładowanych elektrycznie. 

Przydatne informacje o ładowaniu pojazdów:

  • Na terenie resortu Gwiazda Morza nasi Goście znajdą 5 stacji ładowania, z czego 2 we współpracy z Porsche Destination Charging.
  • 4 stacje ładowania znajdują się na parkingu podziemnym, natomiast 1 - na zewnątrz, w pobliżu budynków aparthotelu.
  • Stacje ładowania są bezpłatne dla Gości naszego resortu i nie trzeba ich wcześniej rezerwować. 

Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu Goście cieszą się wakacjami bez obaw o zasięg ładowania swojego pojazdu. W wygodny sposób w wybranym przez siebie momencie mogą skorzystać z opcji ładowania, bez konieczności planowania trasy oraz rezygnacji ze swoich planów. 

Cieszymy się, że możemy dbać o zrównoważony rozwój na wiele sposobów i wspierać w tym również naszych Gości wybierających proekologiczne rozwiązania. Cieszy nas również fakt, że coraz więcej obiektów hotelowych decyduje się na wykorzystywanie podobnych rozwiązań. Mamy nadzieję, że hotele przyjazne samochodom elektrycznym (i innym pojazdom napędzanym elektrycznie) staną się standardem na polskim wybrzeżu i nie tylko!

Sprawdź nasze pokoje i apartamenty