banner image

Wakacje z dziećmi to spore wyzwanie. Pomysłowość, nadgorliwość i nieograniczone pokłady energii sprawiają, że wymarzony urlop częściej przypomina krwiożerczy horror niż błogi odpoczynek. Cierpliwość rodziców bywa ciągle wystawiana na próbę nie tylko przez nastolatków, ale przede wszystkim przez najmłodsze pociechy. Gdy konflikt wisi w powietrzu, czas podjąć radykalne kroki i … zarezerwować hotel z animacjami dla dzieci

Doskonała infrastruktura, profesjonalna opieka oraz liczne rozrywki pozwalają zapomnieć o nudzie, dzięki czemu nawet najkrótszy wyjazd pozostanie w pamięci na wiele lat. Brzmi jak marzenie? A to dopiero początek, bowiem Gwiazda Morza SPA&SPORT Resort wyzwala pozytywne emocje na różne sposoby. Poznaj je wszystkie i dowiedz się, jakie atrakcje dla dzieci nad morzem powinny pojawić się w kalendarzu każdej rodziny. Sprawdź, co dla Was przygotowaliśmy!

Animacje dla dzieci – aktywności na świeżym powietrzu


W hotelu pełnym atrakcji, szkoda tracić czas na długie wylegiwanie się w łóżku. W końcu lato to czas, w którym można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Nasi animatorzy służą pomocą - mają głowy pełne pomysłów, dlatego już od samego rana zapraszają na kreatywne zabawy na świeżym powietrzu. Poszukiwanie ukrytych skarbów, tropienie śladów czy labirynt z recyklingu pobudzają wyobraźnię i pozwalają dać upust nagromadzonej energii. W swojej ofercie posiadamy również animacje dla dzieci nad morzem, na plaży, które zadowolą małych miłośników aktywnych wakacji. W samym obiekcie również czeka wiele możliwości. Ścianka wspinaczkowa, lekcje pływania, a może nauka nowych sportów wodnych? W naszym hotelu wszystko jest możliwe. Sprawdź nasz aktualny grafik animacji dla dzieci i zaplanuj niezwykłe chwile ze swoim dzieckiem. Przednia zabawa gwarantowana.

Hotel dla dzieci na czas niepogody


W czasie deszczu dzieci się nudzą... Nie w hotelu Gwiazda Morza SPA&SPORT Resort! Na czas niepogody zapraszamy naszych małych Gości do skorzystania z sali zabaw Kids Room. W tej niezwykłej strefie kreatywnej zabawy czeka moc niespodzianek. Od zajęć plastycznych po gry planszowe i minikaraoke – nie ma lepszego miejsca na zaprezentowanie swoich artystycznych talentów. Do przekraczania własnych granic zachęca również przyjemne wnętrze – bajkowy Podwodny Świat wyposażony w łódź podwodną, basen z kulkami, kolorowe zjeżdżalnie i małpie gaje pozwala zapomnieć o brzydkiej pogodzie za oknem. W takim miejscu czas płynie zdecydowanie za szybko.

A po godzinach... chwila relaksu


Po intensywnej zabawie, czas na odpoczynek. Lista możliwości jest długa. Młodzi urlopowicze mogą wybrać się do wyjątkowej strefy Happy Kids&Teens w Instytucie SPA, przystosowanej do potrzeb nawet najbardziej wymagających młodych Gości. Słodkie masaże czekoladą, bajeczny manicure w kolorach tęczy oraz starożytne zabiegi terapeutyczne wprowadzą Twoje dziecko w stan błogiego odprężenia, a Tobie zapewnią czas na własne przyjemności. Pielęgnacja to nie wszystko – czym byłby hotel dla rodzin z dziećmi bez rodzinnych seansów w saunarium? Wspólne saunowanie pozwala wzmocnić więzi rodzinne, a przy tym zapewnia dużo dobrej, zdrowej zabawy. Z takiej okazji trzeba skorzystać.

Dzieci wymagają szczególnej troski i opieki, dlatego w planowaniu rodzinnych wakacji nie można zdać się na przypadek. Wybierając Gwiazdę Morza otrzymujesz szereg korzyści, które zapewnią niezapomniany urlop z dala od trosk i codziennych problemów. Doskonała lokalizacja, wygodne pokoje i apartamenty nad samym morzem, specjalne menu oraz różnorodne animacje dla dzieci sprawią, że zapragniesz, aby wakacje trwały wiecznie!