Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Tło bannera

Hotel rodzinny nad morzem

Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo

PONIEDZIAŁEK

11:00 JogaKids i zabawy oddechowe*

12:00 Mapa marzeń

13:00 Zabawy ruchowe i taneczne*

14:00 Plastyczne– Jak wygląda lato?/Podróż do Polski – namaluj skąd pochodzisz

15:00 Tworzenie biżuterii

16:00 Mały budowlaniec

17:00 Malowanie mandali

18:00 Mini karaoke – mam talent

WTOREK

11:00 W zdrowym ciele zdrowy duch - Poranne aktywności dla najmłodszych*

12:00 Joga Dla Dzieci i Rodziców*

13:00 Balonowy zawrót głowy – warsztat balonu z wikolu

14:00 Świat baniek mydlanych - zbiórka przy piaskownicy*

15:00 Zabawy z chustą animacyjną i zabawy integracyjne*

16:00 Kreatywne zajęcia plastyczne

17:00 Malowanie buziek

18:00 Puzzle

CZWARTEK

11:00 – „Malujemy Świat”- kreatywne zabawy na powietrzu* 12:00 Joga dla Rodziców i Dzieci*

13:00 Zajęcia Handmade dla Rodziców i Dzieci

14:00 Gry planszowe i zabawy integracyjne*

15:00 Zabawy taneczne i ruchowe

16:00 Konkurs PUZZLE

17:00 Warsztaty plastyczne

18:00 Mini Mam talent – pokaż co potrafisz!

PIĄTEK

11:00 Joga dla najmłodszych*

12:00 Taneczne zabawy*

13:00 Warsztaty kreatywne z mas plastycznych

14:00 Zabawy sportowo-ruchowe*

15:00 Zabawy plastyczne

16:00 Klocki bumb\klocki przestrzenne

17:00 Malowanie buziek/tatuaże

18:00 Tworzenie biżuterii

18:00 Malowanie buziek i tatuaże

SOBOTA

11:00 Taneczne zabawy na Dzień dobry!

12:00 Bajeczna Joga dla Rodziców i Dzieci

13:00 Kreatywne zabawy*

14:00 Tworzenie breloczków i zawieszek z cekinów i makaronów

15:00 Mega bańki* zbiórka przy piaskownicy

16:00 Zajęcia plastyczne

17:00 Malowanie buziek

18:00 Mini Karaoke

 

 

Zajęcia oznaczone * mogą odbywać się na powietrzu, w zależności od warunków pogodowych. Zastrzegamy sobie możliwość dokonania zmian w harmonogramie oraz zmiany miejsca organizacji poszczególnych punktów programu.

Cel poszczególnych zajęć

 

AKTYWNE

Zabawy sportowe – wzmocnienie koordynacji wzrokowo – ruchowej. Zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw, np. 8 kratek, zabawy z chustą animacyjną, sporty drużynowe, mini olimpiady, wyścigi rzędów – rzut kaloszem, wyścig na wiaderkach, toczenie hulahop, bieg w mega kapciach, skoki w workach itp.

Zajęcia taneczne – tańce animacyjne, zabawy taneczne i integracyjne. Celem zajęć jest wzmocnienie koordynacji ruchowej, poprawa szybkości reakcji na sygnały akustyczne. Zabawy budują w dzieciach świadomy ruch ciała.

Zabawy statyczne i psychologiczne – wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka np. tworzenie mapy marzeń, kapsuły czasu, tworzenie i malowanie mandali.

Zabawy z chustą animacyjną – wzmacniają koncentrację i umiejętności społeczne. Zabawy świetnie integrują grupę, uczą współdziałania oraz wpływają relaksująco, a zarazem energetyzująco na grupę.

Zajęcia dla rodziców i dzieci – zajęcia zarówno ruchowe jak i Handmade wzmacniają i poprawiają relację, zacieśniają więź oraz dają możliwość spędzenia inaczej czasu z dzieckiem niż zazwyczaj. Zabawy łączą w sobie edukację z zabawą, uśmiech z radością i korzystnie wpływają na koncentrację.

Kreatywne zabawy - inaczej zabawy pobudzające wyobraźnię, w zależności od grupy i warunków pogodowych podczas tych zajęć dzieci będą zaangażowane już od pierwszych chwil zabawy. Przykładowe propozycje zajęć są następujące: zabawa w detektywa i odszukiwanie śladów, marionetki i ekostworki, labirynt z recyklingu, gra terenowa – w poszukiwaniu zaginionego guzika, MiniMilionerzy, przygodowe zamknięcie w bańce, tworzenie mandali ze znalezionych skarbów, tworzenie doniczek z masy solnej i zdobienie, malowanie ekotoreb i koszulek i wiele, wiele innych.

 

MENTALNE

Joga Kids – forma jogi stworzona dla dzieci wykorzystująca pozycje zwierząt. Poprawa postawy ciała i wzmocnienie całego korpusu mięśniowego dzieci. Poprawiają koncentrację i wyciszają.

Joga Dla Dzieci i Rodziców - Dzięki wspólnej praktyce jogi rodzice i dzieci mają możliwość zacieśniania łączącej ich więzi oraz spędzenia wspólnych chwil zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Oprócz fizycznych korzyści podczas ćwiczeń pojawia się śmiech, spokojny oddech i świadomy relaks, potrzebny zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Joga dla dzieci najmłodszych - Praktyka dla najmłodszych poprzez naśladowanie zwierząt i wspólną zabawę. Ćwiczenia opowiadane są w formie bajki z elementami ruchu ułatwia dzieciom poznawania pozycji jogi.

Joga dla dzieci w wieku ponad 6 - 7 lat Ćwiczenia w tym wieku pomagają wydobyć kreatywność, poruszyć wyobraźnie i otworzyć na nowe doświadczenia. Oprócz fascynujących podróży do pełnego przygód świata zwierząt i roślin, pięknych dźwięków, dzieci tworzą przy delikatnym wsparciu atmosferę zaufania i entuzjazmu, w spokoju i bez niepotrzebnej rywalizacji.

Joga dla dzieci w wieku szkolnym 8↑ lat Korzystnie wpływa na koncentrację i koordynację ruchową. Dzięki relaksacji dzieci stają się uporządkowane i twórcze oraz rozwija się ich więź zarówno ze sobą oraz z otoczeniem. Dzieci szkolne dzięki ćwiczeniom mogą wypracować właściwą postawą, siłę i równowagę. Zajęcia pomagają panować nad emocjami oraz zwiększają poczucie własnej wartości oraz uczą samoświadomości.

Zrozum siebie – część pierwsza zajęć prowadzona jest za zgodą rodziców, realizowana w plenerze – na placu zabaw, plaży i w pobliskim lesie. Na zajęciach zbieramy fragmenty natury, a w kolejnym etapie zajęć tworzymy z nich morską mandalę pobudzając twórcze myślenie dzieci. Zabawa pomaga zrozumieć własne emocje i wprowadzić w stan równowagi i relaksu.

 

OGÓLNOROZWOJOWE

Mały budowlaniec – zabawy, których celem jest wzmocnienie koordynacji ruchowej i rozwój umiejętności interpersonalnych np. zabawy konstrukcyjne klockami bumb, klockami przestrzennymi, Lego, zabawy z ciastoliną, mega bierki, budowanie wieży z flipsów i makaronu itd.

Zrób to sam – „HandmadeKids” – zajęcia usprawniające zdolności małej motoryki, pobudzające do pracy wyobraźnię oraz poprawiają predyspozycje manualne np., zabawy z masą solną, masą porcelanową, tworzenie biżuterii, tworzenie kwiatów z krepiny, tworzenie morskiej mandali, malowanie z naturą, tworzenie balonu z wikolu, tworzenie świątecznych ozdób i wiele, wiele innych.

Zajęcia plastyczne – podczas zajęć plastycznych dzieci stymulują zmysł dotyku oraz wzroku, to doskonałe ćwiczenia małej motoryki oraz kreatywności np., malowanie na folii, wycinanki, kolorowanki, zabawy z plasteliną, malowanie makaronu, muszelek, patyków czy szyszek, barwienie piasku, wakacyjne łapacze snów, projektowanie pocztówek, tworzenie zakładek do książek, tworzenie świątecznych ozdób.

Minidisco&KaraokeKids – zabawy budujące wiarę w siebie, poczucie własnej wartości i pewności siebie dzieci.

 

Dla dzieci organizowane są konkursy z nagrodami, mega bańki, malowanie buziek i tworzenie tatuaży.

 

Dzieci w Gwieździe Morza otaczamy szczególną troską i opieką, ponieważ to ich uśmiech daje nam najwięcej radości i satysfakcji! Zobacz, co oferuje nasz hotel dla rodzin z dziećmi nad morzem.

 

Spać jak dziecko

Wiemy ile szczęścia dają chwile spędzone z najbliższymi. Abyście mogli się nimi cieszyć na wspólnych wakacjach, przygotowaliśmy w hotelu rodzinne ceny pobytów. Sen dzieci jest u nas bezcenny, zawsze!

 • Dzieci w wieku do 4 lat – pobyt całkowicie bezpłatny,
 • Dzieci w wieku 5 – 14 lat – opłata za wyżywienie: pożywne śniadanie 30 PLN, bogata obiadokolacja 45 PLN. Dla dzieci spoza hotelu: śniadanie 40 PLN, obiadokolacja 50 PLN.
 • Nastolatki powyżej 14 roku życia – opłata za wyżywienie: pożywne śniadanie 60 PLN, bogata obiadokolacja 85 PLN. Dla osób spoza hotelu: śniadanie 70 PLN, obiadokolacja 95 PLN.

Podwodny świat jak w bajce

Specjalnie dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy bajkowy Podwodny Świat. Niezwykłą strefę kreatywnej zabawy, wyposażoną w łódź podwodną, basen z kulkami, zjeżdżalnie i mosty, gdzie radości nie będzie końca. Młode artystyczne talenty znajdą swoje miejsce w przestrzeniach do malowania kredą, farbkami, a na najmniejszych gości czeka strefa zabaw sensorycznych rozwijająca zdolności manualne. Hotel nad morzem dla dzieci pozwala o każdej porze roku odkrywać fascynujący podwodny świat zabawy!

 

Sportowe wakacje

Team Gwiazdy Morza czeka na Małych i Większych Mistrzów Aktywnych Wakacji! Do Waszej dyspozycji oddajemy: ściankę wspinaczkową, brodzik dla dzieci, lekcje pływania, zajęcia ruchowe, warsztaty kreatywne, plac zabaw w prywatnym parku oraz rowery dla najmłodszych i nieco starszych fanów dwóch kółek. Chcecie nauczyć Wasze dzieci nowych sportów? Na naszych wakacjach to możliwe – w Resorcie czekają profesjonalni trenerzy, którzy zapewnią szkolenie w wybranych dyscyplinach. Gwiazda Morza to najlepszy resort nad morzem maluchów - na najmłodszych gości naszego hotelu czekają animacje i atrakcje dla dzieci!

Happy Kids&Teens w SPA

Najmłodszych gości zapraszamy do dziecięcej krainy Instytutu SPA Gwiazdy Morza. Wykorzystując starożytne techniki masażu niemowląt oraz dzieci, pomożemy Ci w uregulowaniu ich snu i wzmocnieniu więzi z rodzicem. Nieco starszym dzieciom proponujemy masaż czekoladą, a wszystkie młode damy zapraszamy na wyjątkowy manicure w bajkowych kolorach tęczy.

Rodzinne saunowanie

Zapraszamy do wspólnego saunowania najmłodszych i ich rodziców. Razem możecie skorzystać z wyjątkowych seansów rodzinnych w obniżonej, komfortowej dla dzieci temperaturze. Czekają na Was pokazy sauna mistrza, schłodzone owoce i warsztaty "Jak poprawie saunować", wskazujące walory seansów oraz mnóstwo dobrej, zdrowej zabawy!

Pokoje i apartamenty

Rodzinny wypoczynek w hotelu z chwilami intymności? U nas to możliwe! Potrzebujecie oddzielnej przestrzeni dla siebie i dzieci – specjalnie dla Was przygotowaliśmy pokoje rodzinne, łączone i apartamenty wakacyjne z aneksami kuchennymi. Nasze wyjątkowe przestrzenie zapewnią Wam bezpieczny wspólny czas połączony z chwilami intymności.

Udogodnienia i atrakcje
dla rodziców i dzieci:

 • Sala zabaw Kids Room.
 • Plac zabaw w prywatnym parku.
 • Wyjątkowe zabiegi w Intytucie SPA Gwiazda Morza dla dzieci i nastolatków.
 • Nauka pływania.
 • Brodzik dla dzieci.
 • Specjalne menu dla dzieci w każdej restauracji.
 • Możliwość wypożyczenia rowerów.
 • Pokoje rodzinne i apartamenty wakacyjne.
 • Dodatkowe wyposażenie: łóżeczka, foteliki do karmienia, wanienki, stopnie ułatwiające dostęp, zabezpieczenia na narożniki mebli, zabezpieczenia kontaktów, szlafroki dla dzieci, podgrzewacze do butelek.

Oferty specjalne

Wakacje nad morzem
Bestseller
Wakacje nad morzem
 • min. 3 noce
 • HB – Śniadanie i obiadokolacja
Niezależnie czy jesteś fanem aktywnego wypoczynku, najlepszej jakości relaksu i komfortu, atrakcji dla swoich dzieci, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę na wakacje 2022. Sprawdź!
od 595 /noc
Rezerwuj
Weekendowy wypoczynek z obiadokolacją
Bestseller
Weekendowy wypoczynek z obiadokolacją
 • 2 noce
 • HB – Śniadanie i obiadokolacja
Wyjedź na weekend i zrelaksuj się w komfortowym miejscu aktywnego wypoczynku. W pakiecie nielimitowany dostęp do strefy Active oraz Wellness, a także najlepsze kulinarne smaki w ramach śniadania i obiadokolacji.
od 430 /noc
Rezerwuj
Romantyczna chwila wytchnienia dla dwojga
Romantyczna chwila wytchnienia dla dwojga
 • 2 noce
 • BB – Śniadanie w cenie
Specjalnie dobrany zestaw zabiegów SPA dla dwojga w połączeniu z romantyczną kolacją i winem, to wyjątkowa propozycja na romantyczny pobyt nad morzem dla par. Idealny wybór na weekend lub dłuższy wypoczynek. Złapcie chwilę ...
od 550 /noc
Rezerwuj
wSPAniała chwila relaksu
wSPAniała chwila relaksu
 • 2 noce
 • BB – Śniadanie w cenie
W Instytucie SPA Gwiazda Morza zadbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Połączenie aktywności z relaksem to wyznaczniki dobrego wypoczynku. Wybierz ofertę „w SPA niała chwila relaksu” i skorzystaj z rozluźniającego masażu.
od 300 /noc
Rezerwuj
Rozkochaj się w Instytucie SPA Gwiazda Morza
Rozkochaj się w Instytucie SPA Gwiazda Morza
 • 2 noce
 • BB – Śniadanie w cenie
W Instytucie SPA zadbamy o Twoje dobre samopoczucie i piękny, zdrowy wygląd. Wybierz naszą wyjątkową ofertę, skorzystaj z analizy składu skóry oraz wybranych zabiegów na ciało lub twarz i poczuj się pięknie!
od 500 /noc
Rezerwuj
Rodzinna jesień nad morzem. Dzieci GRATIS!
Rodzinna jesień nad morzem. Dzieci GRATIS!
 • min. 3 noce
 • HB – Śniadanie i obiadokolacja
Rodzinny wyjazd, z dala od zgiełku, w Hotelu nad samym morzem. Ciesz się jesiennym klimatem i ciepłą atmosferą z całą gamą atrakcji dla dzieci. Odpocznij i zrelaksuj się w otoczeniu natury, kiedy Twoje pociechy nie będą miały chwili ...
od 420 /noc
Rezerwuj
W tygodniu taniej!
Oferta Promocyjna
W tygodniu taniej!
 • 3 noce
 • BB – Śniadanie w cenie
Weź kilka dni wolnego, zarezerwuj wyjazd do hotelu nad samym morzem i odpocznij we Władysławowie w otoczeniu nadmorskiej przyrody. Im dłuższy pobyt, tym więcej korzyści.
od 205 /noc
Rezerwuj
Długi weekend listopadowy | Dzieci GRATIS!
First Minute!
Długi weekend listopadowy | Dzieci GRATIS!
 • 3 noce
 • HB – Śniadanie i obiadokolacja
Złap z nami nadmorską energię, ciesz się bliskością natury , znajdź równowagę i weź oddech od codziennych obowiązków w jesiennej aurze! Spaceruj brzegiem morza, korzystaj z licznych tras rowerowych, zrelaksuj się w strefie wellness ...
od 450 /noc
Rezerwuj
Rodzinne Boże Narodzenie nad morzem
First Minute!
Rodzinne Boże Narodzenie nad morzem
 • min. 3 noce
 • HB – Śniadanie i obiadokolacja
Zimowa sceneria Bałtyku, ciepła, rodzinna atmosfera, wyśmienita, świąteczna podróż kulinarna. Ten magiczny czas na długo pozostawi wyjątkowe wspomnienia Bożego Narodzenia spędzonego nad morzem. Spędź rodzinne Święta w blasku Gwiazdy ...
od 725 /noc
Rezerwuj
Oferta Dnia ze śniadaniem
Oferta Dnia ze śniadaniem
 • dowolna dł. pobytu
 • BB – Śniadanie w cenie
Oferta dnia jest skierowana do osób poszukujących noclegu w luksusowych warunkach i odpoczynku w nadmorskiej miejscowości. Nawet krótki czas spędzony w naszym obiekcie pozwoli zregenerować siły.
od 334 /noc
Rezerwuj
Oferta Dnia bezzwrotna ze śniadaniem
Oferta Dnia bezzwrotna ze śniadaniem
 • dowolna dł. pobytu
 • BB – Śniadanie w cenie
Oferta dnia jest skierowana do osób poszukujących noclegu w luksusowych warunkach i odpoczynku w nadmorskiej miejscowości. Nawet krótki czas spędzony w naszym obiekcie pozwoli zregenerować siły.
od 290 /noc
Rezerwuj
mobile nav bg
Zobacz na mapie

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez Gwiazda Morza Hotel Management sp.z o.o. sp.k., Hryniewieckiego 12A, 84-120, Władysławowo Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane