Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Tło bannera

#bezpiecznaprzystańGM

  1. Strona główna
  2. Resort
  3. #bezpiecznaprzystańGM
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo

Polityka bezpieczeństwa

Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych Gości i Pracowników jest dla nas najważniejsze. Wdrożyliśmy wiele nowych procedur oraz udogodnień, które pozwalają nam w pełni dostosować się do nowych warunków oraz jeszcze wnikliwiej wsłuchiwać się i reagować na Państwa oczekiwania i potrzeby.

Lokalizacja i infrastruktura

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport to nowoczesny obiekt posiadający szereg udogodnień mających na celu uprzyjemnić Państwa pobyt i uczynić go jak najbardziej bezpiecznym.

Znajdujemy się w spokojnej i niezatłoczonej dzielnicy Hallerowo. Na teren obiektu mają wstęp wyłącznie Goście hotelowi oraz pracownicy Resortu.

Przyjazd i zameldowanie w Hotelu

Przygotowaliśmy stanowiska Clean&Go, dezynfekujemy karty do pokoi przed ich przekazaniem, a recepcja została oddzielona od pozostałej części lobby. 

Przygotowanie pokoju oraz części wspólnych

Oprócz stosowanych specjalistycznych środków dezynfekcji, stosujemy ozonowanie przestrzeni, a wszelkie tekstylia czyścimy ekologicznie przy użyciu pary wodnej o temperaturze 140-170 stopni Celsjusza. Nasz nowoczesny system wentylacji pozwala na uzyskanie bezpiecznego poziomu wymiany powietrza od prawie dwukrotnej do nawet dziesięciokrotnej w przeciągu zaledwie jednej godziny.

Spożywanie posiłków i napojów

Posiłki przygotowują i serwują wyłącznie nasi pracownicy w punktach restauracyjnych oraz w ramach usługi Room Service. Produkty zamawiamy wyłącznie u sprawdzonych dostawców, którzy wdrożyli wysoki reżim sanitarny, gwarantując jakość i bezpieczeństwo wykorzystywanych przez nas surowców.

Sport oraz strefa Wellness

Wprowadziliśmy możliwość rezerwacji wizyty w strefie Wellness, a po wyjściu każdego Gościa, użytkowane sprzęty i przestrzenie są dezynfekowane przez personel hotelu. Zajęcia sportowe są realizowane w sali Nautica lub na świeżym powietrzu w małych grupach. Zastosowaliśmy również ograniczenia liczby osób, które jednocześnie mogą przebywać na naszej siłowni oraz w strefie Wellness.

Kids Room oraz animacje dla dzieci

Z troski o najmłodszych gości Hotelu oraz dużą ilość tekstyliów i powierzchni pobudzających sensorykę dzieci, całe pomieszczenie jest raz na dobę szczegółowo ozonowane w wyznaczonych przerwach technicznych. Animacje prowadzone są wyłącznie przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Instytut SPA

Jednorazowo w każdym z 11 pokoi zabiegowych mogą znajdować się wyłącznie osoby wspólnie podróżujące oraz pracownik Instytutu SPA. System wentylacji pozwala na trzykrotną wymianę powietrza w ciągu godziny w każdym gabinecie. Pracownicy Instytutu, przed rozpoczęciem pracy podlegają szczegółowej kontroli zdrowia i higieny, dezynfekują dłonie przed i po kontakcie z każdym Gościem hotelowym. Każdy gabinet po zabiegu jest dezynfekowany. 

Wymeldowanie oraz wyjazd z Hotelu

Maksymalnie skróciliśmy proces check-out. Rachunek lub fakturę przesyłamy na wskazany adres e-mail. Zachęcamy do płatności kartą płatniczą. Przygotowaliśmy specjalny pojemnik na zdawane karty do pokoi, które potem poddajemy dezynfekcji.

Procedura awaryjna w przypadku zagrożenia COVID-19

Mamy przygotowaną procedurę awaryjną w sytuacji realnego zagrożenia kontaktu z osobą będącą nosicielem wirusa SARS-CoV-2 lub przejawiającej objawy choroby płuc COVID-19. W tym celu przygotowaliśmy specjalny pokój posiadający osobne wejście na klatkę schodową, która nie jest użytkowana przez pozostałych Gości hotelu. 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij