Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Float Fitness - sprawdź nasz nowatorski trening

Float Fitness - sprawdź nasz nowatorski trening

  1. HomePage
  2. Resort
  3. Events
  4. Float Fitness - sprawdź nasz nowatorski trening
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
30 August 2022

Metoda łącząca w sobie różnie rodzaje aktywności fizycznej, która jest na tyle uniwersalna, że świetnie sprawdzi się w przypadku osób w różnym wieku, od dzieci po seniorów. Złoty Graal wśród zajęć sportowych? Przekonaj się, dlaczego Float Fitness jest tak świetnym wyborem!

Ruch to zdrowie – o tym nie trzeba nikogo przekonywać. Regularna aktywność fizyczna zapewnia smuklejszą sylwetkę, redukcję stresu, o lepszym samopoczuciu nie wspominając. I tyle z teorii, bowiem praktyka pokazuje, że początki przygody ze sportem nie należą do najłatwiejszych. Jak znaleźć w sobie motywację? Odpowiedź jest prosta – wziąć udział w zajęciach Float Fitness! Czym są i jak wyglądają? Dowiedz się więcej o tym nowatorskim treningu i przygotuj się na świetną wodną zabawę! 

Czym jest Float Fitness?

Float Fitness to zajęcia ruchowe, łączące surfing, aqua aerobik, trening interwałowy i jogę. Brzmi jak mieszanka wybuchowa? Tylko na początku, ponieważ ten intensywny wysiłek z każdym kolejnym krokiem staje się coraz łatwiejszy. Wszystkie ćwiczenia wykonywane są w basenie na specjalnych, piankowych deskach. Podstawą jest złapanie balansu – od tego rozpoczyna się rozgrzewka. Kolejnymi etapami są: ćwiczenia w pozycji leżącej, w klęku podpartym, w pozycji stojącej oraz – na zakończenie – ćwiczenia rozciągające przypominające stretching. W ciągu 30-minutowych zajęć masz okazję popracować nad niemal wszystkimi częściami ciała. A to wszystko w rytmie energetycznej muzyki! Kto wie, może uda Ci się wziąć udział w wyzwaniu, polegającym na wzajemnym zrzucaniu się z desek? Załóż strój kąpielowy i podejmij wyzwanie – radość z wygranej przynosi wiele satysfakcji!

 

float-fitness-na-basenie

Float Fitness vs regularny trening

Na pierwszy rzut oka Float Fitness przypomina zajęcia znane z siłowni i klubów sportowych. To tylko pozory, bo w rzeczywistości oferuje… o wiele więcej przyjemności i dobrej zabawy! Nie obędzie się bez sporej dawki wysiłku fizycznego –  burpeesy, przysiady, brzuszki czy planki wykonywane na wodzie to nie bułka z masłem, ale solidny wycisk, po którym zaboli niejeden mięsień. Jest to jednak przyjemne uczucie, które sprawi, że z niecierpliwością będziesz oczekiwać kolejnych zajęć. Tym bardziej że stawka jest wysoka – w trakcie półgodzinnych ćwiczeń możesz spalić aż 500 kalorii! W ten sposób nawet się nie spostrzeżesz, kiedy zyskasz świetną figurę i moc energii do działania. W końcu nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak szybko widoczne efekty. Dzięki Float Fitness masz je jak w banku!

Dla kogo przeznaczony jest Float Fitness?

Zajęcia Float Fitness są odpowiednie dla każdego, niezależnie od kondycji i wieku. Ćwiczenia mogą wykonywać zarówno seniorzy, jak i najmłodsi miłośnicy wodnych atrakcji. Wszystko zależy od potrzeb – jeżeli chcesz wymodelować sylwetkę, wzmocnić mięśnie lub poczuć odprężenie po stresującym dniu, to nie znajdziesz lepszych ćwiczeń! A to dopiero początek korzyści, gdyż gimnastyka na deskach wzmocni również mięśnie głębokie stabilizujące postawę ciała, poprawi równowagę i koordynację ruchową. Czego chcieć więcej?

 

zajęcia-float-fitness

Zarezerwuj pobyt w Gwieździe Morza i skorzystaj z naszego pakietu sportowego!

O zdrowie warto zadbać jak najwcześniej, a z Gwiazdą Morza jest to łatwiejsze, niż się spodziewasz! Dzięki naszemu pakietowi sportowemu skorzystasz z najlepszych zajęć, przygotowanych przez profesjonalnych trenerów sportowych. Dopasowane do Twoich możliwości i zainteresowań, staną się doskonałym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Float Fitness to dopiero początek – zarezerwuj pobyt w naszym obiekcie i sprawdź pełną ofertę aktywnego wypoczynku. Po prostu – zapewnij sobie morze endorfin!

 

mobile nav bg
View on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close