banner image

Beztroskie Święta Wielkiej Nocy w rodzinnym gronie to jedna z najpiękniejszych chwil w roku. 

W 2022 roku przypadają one na 17 kwietnia, czyli moment, w którym jest szczególnie przyjemnie, bowiem wiosna rozgościła się już w pełni w naszym kraju. To idealny moment na wyjazd w ramach świątecznego wypoczynku. My zapraszamy do Gwiazdy Morza, nad Bałtyk, do Władysławowa. Dlaczego warto? 

Oferta wielkanocna dla rodzin z dziećmi i nie tylko

Przygotowaliśmy specjalny pakiet dla wszystkich, którzy poszukują wytchnienia i marzą o relaksie z bliskimi - oferta Święta Wielkanocne nad morzem przygotowana została z myślą o rodzinnych pobytach. Dzieci nocują u nas gratis! Dodatkowo na całą rodzinę czeka moc atrakcji:

  • dla dzieci: warsztaty artystyczne, warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni, upominek od Zajączka, malowanie pisanek, zajęcia rozwojowe i animacje, strefa zabawy i kids room,
  • dla dorosłych: zajęcia sportowe wewnątrz hotelu i na świeżym powietrzu, siłownia, voucher na zabiegi w strefie Spa (w której czekają specjalne promocje i zniżki), muzyka na żywo, 
  • dla całej rodziny: uroczyste śniadanie wielkanocne, dostęp do Strefy Wellness - strefa saun, baseny, jacuzzi, brodzik dla maluchów, wyżywienie: codzienne śniadania i obiadokolacje. 

Myślisz o spędzeniu świąt wielkanocnych w hotelu lub nad Morzem Bałtyckim? Nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu! 

Wyjazd z pupilem 

Nie zapominajmy o naszych czworonożnych przyjaciołach! Gwiazda Morza to resort przyjazny zwierzętom. Z otwartymi ramionami witamy wszystkich małych przyjaciół - psy, koty, żółwie, króliki, kanarki - sprawdź zasady pobytu zwierząt w naszym hotelu. Jeśli planujesz Wielkanoc nad morzem z psem, zapraszamy do Władysławowa! Przydatne informacje znajdziesz tutaj: 

Atrakcje resortu i okolicy 

Jesteśmy przygotowani na różne okoliczności, dlatego jeśli zastanawiacie się, czy nie będziecie się nudzić w Gwieździe Morza, odpowiadamy - zdecydowanie nie! Nawet w przypadku kapryśnej pogody, która w kwietniu potrafi zmieniać się jak w kalejdoskopie. 

Poza wspomnianymi wcześniej atrakcjami, które czekają podczas wielkanocnego pobytu, zapraszamy małych i dużych gości na ściankę wspinaczkową, która znajduje się w naszym hotelu. Nie musicie mieć doświadczenia, aby z niej skorzystać! Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie

Wiosna to także moment przebudzenia nadmorskiej natury i zmian zachodzących w okolicznej przyrodzie. Fauna i flora są fascynujące o tej porze roku, dlatego zachęcamy do skorzystania z okolicznych terenów wokół resortu - spaceru po plaży oraz po Nadmorskim Parku Krajobrazowym, w którego bezpośrednim sąsiedztwie się znajdujemy. O tym, co jakie ciekawe zmiany zachodzą wiosną w okolicy Gwiazdy Morza, przeczytacie tu: Wiosna - ach, to ty! Przebudzenie nadmorskiej natury.

Dla osób, których pasjonują podróże kulinarne i uczta dla podniebienia, polecamy doskonałe wina z naszej hotelowej winiarni, o którą można zapytać w Lobby Barze, a także naszą restaurację a’la carte H12. Jest to świetne miejsce na uroczystą kolacją lub romantyczny wieczór we dwoje. 

A jeśli chcecie pozwiedzać okolice Władysławowa i zastanawiacie się, co warto zobaczyć, polecamy Wam nasz rozbudowany przewodnik turystyczny po pobliskich atrakcjach. Jest to świetne kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcieliby poznać region i znaleźć ciekawe miejsca warte odwiedzenia. 

Sprawdź również naszą ofertę pokoi i apartamentów Gwiazda Morza!