Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
Wielkanoc nad Bałtykiem z Gwiazdą Morza

Wielkanoc nad Bałtykiem z Gwiazdą Morza

  1. HomePage
  2. Resort
  3. Events
  4. Wielkanoc nad Bałtykiem z Gwiazdą Morza
Gwiazda Morza Resort SPA&Sport, Władysławowo
08 March 2022

Beztroskie Święta Wielkiej Nocy w rodzinnym gronie to jedna z najpiękniejszych chwil w roku. 

W 2022 roku przypadają one na 17 kwietnia, czyli moment, w którym jest szczególnie przyjemnie, bowiem wiosna rozgościła się już w pełni w naszym kraju. To idealny moment na wyjazd w ramach świątecznego wypoczynku. My zapraszamy do Gwiazdy Morza, nad Bałtyk, do Władysławowa. Dlaczego warto? 

Oferta wielkanocna dla rodzin z dziećmi i nie tylko

Przygotowaliśmy specjalny pakiet dla wszystkich, którzy poszukują wytchnienia i marzą o relaksie z bliskimi - oferta Święta Wielkanocne nad morzem przygotowana została z myślą o rodzinnych pobytach. Dzieci nocują u nas gratis! Dodatkowo na całą rodzinę czeka moc atrakcji:

  • dla dzieci: warsztaty artystyczne, warsztaty kulinarne z Szefem Kuchni, upominek od Zajączka, malowanie pisanek, zajęcia rozwojowe i animacje, strefa zabawy i kids room,
  • dla dorosłych: zajęcia sportowe wewnątrz hotelu i na świeżym powietrzu, siłownia, voucher na zabiegi w strefie Spa (w której czekają specjalne promocje i zniżki), muzyka na żywo, 
  • dla całej rodziny: uroczyste śniadanie wielkanocne, dostęp do Strefy Wellness - strefa saun, baseny, jacuzzi, brodzik dla maluchów, wyżywienie: codzienne śniadania i obiadokolacje. 

Myślisz o spędzeniu świąt wielkanocnych w hotelu lub nad Morzem Bałtyckim? Nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu! 

wielkanocne-pisanki-na-plaży

Wyjazd z pupilem 

Nie zapominajmy o naszych czworonożnych przyjaciołach! Gwiazda Morza to resort przyjazny zwierzętom. Z otwartymi ramionami witamy wszystkich małych przyjaciół - psy, koty, żółwie, króliki, kanarki - sprawdź zasady pobytu zwierząt w naszym hotelu. Jeśli planujesz Wielkanoc nad morzem z psem, zapraszamy do Władysławowa! Przydatne informacje znajdziesz tutaj: 

piesek-w-hotelu

Atrakcje resortu i okolicy 

Jesteśmy przygotowani na różne okoliczności, dlatego jeśli zastanawiacie się, czy nie będziecie się nudzić w Gwieździe Morza, odpowiadamy - zdecydowanie nie! Nawet w przypadku kapryśnej pogody, która w kwietniu potrafi zmieniać się jak w kalejdoskopie. 

Poza wspomnianymi wcześniej atrakcjami, które czekają podczas wielkanocnego pobytu, zapraszamy małych i dużych gości na ściankę wspinaczkową, która znajduje się w naszym hotelu. Nie musicie mieć doświadczenia, aby z niej skorzystać! Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie

Wiosna to także moment przebudzenia nadmorskiej natury i zmian zachodzących w okolicznej przyrodzie. Fauna i flora są fascynujące o tej porze roku, dlatego zachęcamy do skorzystania z okolicznych terenów wokół resortu - spaceru po plaży oraz po Nadmorskim Parku Krajobrazowym, w którego bezpośrednim sąsiedztwie się znajdujemy. O tym, co jakie ciekawe zmiany zachodzą wiosną w okolicy Gwiazdy Morza, przeczytacie tu: Wiosna - ach, to ty! Przebudzenie nadmorskiej natury.

Dla osób, których pasjonują podróże kulinarne i uczta dla podniebienia, polecamy doskonałe wina z naszej hotelowej winiarni, o którą można zapytać w Lobby Barze, a także naszą restaurację a’la carte H12. Jest to świetne miejsce na uroczystą kolacją lub romantyczny wieczór we dwoje. 

A jeśli chcecie pozwiedzać okolice Władysławowa i zastanawiacie się, co warto zobaczyć, polecamy Wam nasz rozbudowany przewodnik turystyczny po pobliskich atrakcjach. Jest to świetne kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy chcieliby poznać region i znaleźć ciekawe miejsca warte odwiedzenia. 

mobile nav bg
View on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close